• Pouze online

Svadobné šaty Dallas

 

Dallas sú moderné Áčkové svadobné šaty vyrobené z kvalitnej bohémskej čipky a šifónovej sukne a vlečky. Dallas má krásny hlboký výstrih do V s mäkkými tylovými vložkami pre diskrétne zakrytie. Hlboký chrbát do V a rovná sukňa sú stelesnením elegancie.

Všetky svadobné šaty sú starostlivo navrhnuté a vyrobené v rámci EÚ.

Farba: Ivory/ slonovinová 

 

360,00 €
S DPH
Barva
  • Ivory - Slonovinová
Veľkosť: EU / Medzinárodná
Počet

Dodacia doba svadobných šiat je cca 2 týždne. V prípade, že sa produkt náhle vypredá, môže dodacia doba trvať cca 3 mesiace. V takomto prípade Vás budeme informovať o predĺžení dodacej doby.

Tieto svadobné šaty si objednávate na základe konfekčných mier uvedených v tabuľke, preto je potrebné rátať s dodatočnými krajčírskymi úpravami, ktoré si dáte robiť vo vlastnej réžii. E-shop nenesie zodpovednosť za objednanú veľkosť alebo vykonané merania. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame nechať si meranie urobiť u profesionálnej krajčírky. Neodporúčame vám merať sa sami. V prípade pochybností medzi dvoma veľkosťami si vyberte väčšiu veľkosť pre jednoduchšiu úpravu na mieru. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča merať v spodnej bielizni (bez push up vypchávok).

Dallas

Specifické reference