• Pouze online

Svadobné šaty Haven Plus

 

Svieži pohľad na elegantnú sofistikovanosť, HAVEN vytvára štýlové vyhlásenie v každom kúsku. Tento krásny svadobný outfit s výstrihom do V na oboch stranách, čipkovaným živôtikom a šifónovou vlečkou podčiarkne váš ženský šarm. Krásne krátke rukávy umocňujú príťažlivosť. Všetky svadobné šaty sú starostlivo navrhnuté a vyrobené v rámci EÚ.  

 

Farba: Ivory/ slonovinová

 

 

450,00 €
S DPH
Barva
  • Ivory - Slonovinová
Veľkosť: EU / Medzinárodná
Počet

Dodacia doba svadobných šiat je cca 2 týždne. V prípade, že sa produkt náhle vypredá, môže dodacia doba trvať cca 3 mesiace. V takomto prípade Vás budeme informovať o predĺžení dodacej doby.

Tieto svadobné šaty si objednávate na základe konfekčných mier uvedených v tabuľke, preto je potrebné rátať s dodatočnými krajčírskymi úpravami, ktoré si dáte robiť vo vlastnej réžii. E-shop nenesie zodpovednosť za objednanú veľkosť alebo vykonané merania. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame nechať si meranie urobiť u profesionálnej krajčírky. Neodporúčame vám merať sa sami. V prípade pochybností medzi dvoma veľkosťami si vyberte väčšiu veľkosť pre jednoduchšiu úpravu na mieru. Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča merať v spodnej bielizni (bez push up vypchávok).

Haven Plus

Specifické reference